VYSTOUPENÍ - KONZERTY

Kamil Emanuel Gott

Co o sobě říká sám Kamil Emanuel Gott???

      "Jednoho krásného dne a to přesně 22.1.1961 jsem se narodil v Praze. Vážil jsem 4,80 kg. Čas plynul a dva roky po té přišel na svět i můj mladší bratr. V 15-ti letech jsem nastoupil střední odbornou školu, obor kuchař-číšník, protože mí rodiče byli zaměstnáni v restauraci...

      Po vyučení přišla práce a zhruba během 35-ti let jsem vystřídal 15 zaměstnání. Na vojně jsem nebyl, protože mám chromou páteř. Pár let před tím, než jsem začal profesionálně zpívat, to se píše rok 1987 jsem jako jeden z prvních začal podnikat v pohostinství a to přímo ve své vlastní restauraci, kterou jsem vlastnoručně vybudoval.

      V listopadu roku 1995 jsem si řekl, že bych mohl začít zpívat, protože již odmalička jsem platil za dobrého pěvce. Měli jsme s bratrem kapelu a jezdili po zábavách. Můj bratr v té době již zakládal skupinu Maxim Turbulenc a já v té době jezdil s průkazem pouličních umělců, s kytarou na Karlův Most a do jiných částí Prahy 2x nebo 3x týdně, jen tak si zazpívat sobě i lidem pro radost.

      Osud tomu chtěl, že mě pozvali na velkou předváděcí akci tehdy začínajících tří tlustých chlapíků-Maxíků. Na této akci jsem díky bratrovi také zpíval jednu písničku vedení tehdejšího Monitoru – p. Kočandrlemu a Fialovi. Když jsem zazpíval, zježily se oběma vlasy, přišli ke mně a řekli mi pouze tato nezapomenutelná slova: TO JE FANTASTICKÝ! V pondělí se nám budeš hlásit u nás na Monitoru a tím začala moje profesionální pěvecká kariéra, která mi pod pseudonymem Kamil Emanuel Gott zajistila dráhu zpěváka – můj životní sen. Během desetileté profesionální kariéry jsem natočil 5 alb a několika dalších jsem čestným hostem.

      Ať se můj životopis jeví jakkoli snadný, mnohokrát jsem si prožil i kruté chvíle a o těch raději pomlčím. Držím se hesla zase bude líp!.

      Ze srdce Váš Emanuel Vohnout, alias Kamil Emanuel Gott."

                                  Na fotografii  Kamil Emanuel Gott, při vystoupení s Marcelou Holanovou

 

 

 

WALDA MATUŠKA REVIVAL

 

Walda: ... „Brilantní matuškovský revival zvýrazněný navíc zpěvákovou téměř neuvěřitelnou fyzickou podobou s legendou české hudební scény“  ... (Western World červen 2004)

Vystupuje sólově na halfplayback nebo s kapelou na různých společenských akcích - kulturní domy, divadla, festivaly, městské slavnosti a plesy.

Televizní vystoupení:

 • CARUSOŠOU, TV PRIMA 1999
 • GOGOŠOU, TV NOVA 2001
 • SAUNA, „Někdo to rád horké“, TV PRIMA 2003
 • Zábavný pořad NE-E, TV NOVA 2003
 • Prima jízda, TV PRIMA 2003
 • NOC S ANDĚLEM, ČT2 2005
 • BREAK OUT, TV ÓČKO 2006
 • HYDEPARK, TV ÓČKO 2006
 • INBOX, TV ÓČKO 2007
 • EXTRA, TV PRIMA 2007
 • PELMEL, TV TOP 2007
 • ESO, TV NOVA 2008
 • SNICKERS INBOX, TV ÓČKO 2008
 • TRAPASY, ČT1 2008 (hlavní role v povídce Hotel Pohoda)
 • REFLEX, TV MARKÍZA 2009

V květnu 2003 vydal debutové album „Nebeští jezdci“, na kterém nazpíval 17 matuškových hitů, které aranžoval známý producent a hudebník Slávek Janda

V únoru 2006 vydal maxisingl
- titulní píseň Eldorádo vyhrála hitpadádu rádia KISS 98 TOP 30
- druhá píseň John Brown vyhrála hitparádu klipů TV ÓČKO v měsíci dubnu 2006

 

 

 

FOLKLÓRNÍ HUDEBNÍ SOUBOR METELÁČEK

 

Meteláček byl založen v roce 1982. V současné době má soubor 30 členů ve věku 10-20 let. Kapela velmi často vystupuje na kulturních akcích v městě Plzni, pořádá vlastní koncerty, zúčastňuje se soutěží, přehlídek a festivalů v Tuzemsku i v zahraničí.
Soubor patří mezi nejlepší lidové muziky v České republice. Vysoká umělecká úroveň je dokladována čtyřnásobným vítězstvím (r. 1985, 2000, 2003, 2006) v národní soutěži.
Velmi úspěšně se soubor prezentoval divákům v Německu, Francii, Slovinsku, Litvě, Maďarsku, Švédsku. Repertoár tvoří převážně písně z jihozápadních Čech. Soubor řídí Edita Koukolíková a Alexandra Pelcová.

 

FOLKOVÁ KAPELA F.T. PRIM

 

Skupina F.T.Prim byla založena na přelomu let 1988 / 1989 ze dvou brněnských kapel Flažolet a Tuláci, proto písmenka F a T v názvu kapely. Od založení kapela hraje výhradně vlastní repertoár. Během více než 20 let účinkování skupina vydala tři profilová CD ( Rosa Coeli, Stříbrný klíč, Větrná růže ), získala ocenění v několika prestižních soutěžích a přehlídkách folk & country hudby ( Celostátní finále Porty 92, 93, Náměšťská placka, Mohelnický dostavník ... ). Má několik nahrávek pro Český rozhlas a televizi.
V současné době dokončuje svoje 4. profilové album, které se bude jmenovat Woodcraft a jeho slavnostní křest bude 11. listopadu 2011 v brně.

Skupina F.T Prim nyní vystupuje ve složení:

Aleš Bojanovský – kytara, zpěv
Jan Žáček – kytara, zpěv
Jiří Jetelina – basová kytara
Lenka Sýkorová – perkuse zpěv
Pavel Plch – conga, bonga, prekuse, zpěv

 

Rodinná geo-kačerská kapela Bojánci na Mega-eventu zahrají geocachingový hit s názvem FTF - Už dávno nespím nahý, nespíš nahá, když signál družic, z postele nás tahá... který se zrodil na fóru serveru geocaching.cz.

 

Skupina Bojánci vystupuje ve složení:

Aleš Bojanovský – kytara, zpěv
Ondřej Bojanovský – solová kytara
Tomáš Bojanovský – basová kytara

 

Další informace na https://www.ftprim.cz