Dobrovolníci

 

DOBROVOLNÍCI 

 !!! STOP STAV !!!

 Rádi bychom Vás požádali o Vaši pomoc při realizaci tohoto Mega-eventu. Pomocnou ruku nám podalo již několik místních geocacherů i zastupitelů obecních úřadů obce Nebílovy a Netunice. Je nás ale pořád málo.

***********************************************************

DŮLEŽITÉ !!! Sháníme šikovného truhláře (tesaře), který by zvládl vyrobit podium 6 x 3 m. Materiál na výrobu podia máme. (trámy, prkna, lešení)

 

 !!! U TRUHLÁŘE (TESAŘE) STOP STAV NENÍ !!!

 

***********************************************************

V zásadě Vás žádáme o pomoc s přípravami a realizací zázemí přímo na zámku, které budou probíhat v pátek 2.9.2011 od 12:00 do 19:00 hodin. Poté bude následovat přesun na večerní grilovačku. Nocleh bude zajištěn v místním pensionu.

Druhý den, v sobotu 3.9.2011 budeme pokračovat v přípravách od 6:00 do 9:30 hodin. Mega-event se návštěvníkům otevře v 10:00 hodin. Po zahájení Mega-eventu bude každý dobrovolník na základě koordinačních materiálů vědět, co má dělat a kde bude jeho místo po celou dobu Mega-eventu.

 

Odměna pro dobrovolníky

Každý dobrovolník, který se bude podílet na přípravách a průběhu mega-eventu bude mít vstup na Mega-event zdarma. Dále každý dostane jako dárek jednu sérii deseti Mega-eventových CWG a jeden neaktivovaný geocoin ART NOUVEAU - NATALIA. Každý dobrovolník bude vítán na předeventové páteční večerní grilovačce.


Pokud máte zájem podílet se na organizaci a přípravách tohoto výjimečného Mega-eventu, prosím napište na email:  info@geocoin-show.cz

Celkem sháníme 10 - 15 dobrovolníků starších 18 let
 !!! STOP STAV !!!