FLASH MOB EVENT

Zde máte první informace o tom co se nám na rychlo povedlo domluvit s geokolegou Ottik5 na Plzeňském půllitru.

 Oslovili jsme organizátora veleúspěšných Flash Mob eventů, zda by se chtěl zhostit organizace Flash Mob eventu přímo v Nebílovech v rámci konání Mega-eventu. Ottík5 chvilku přemýšlel a za několik desítek sekund vymyslel naprosto šílenej nápad. Pravil: "Co takhle udělat na volném prostranství z kačerů živé logo geocachingu a pak to celý vyfotit odněkud zeshora" Jsme pro každou srandu a tak jsme na jeho nápad kývli :-)

 

Nejjednodušší varianta realizace tohoto nápadu je například tato:

Obrazec 15 x 15 kačerů (kačerek)

(celkem tedy 225 účastníků)

Každý z účastníků nad sebou drží destičku s příslušnou částí loga viz obrázek:

Celý nápad může dostat úplně jiný rozměr, pokud by se na tuto akci povedlo vymyslet více motivů, které by se po několika vteřinách střídaly. Vše by se fotilo a filmovalo buď z letadla, nebo z balonu.

 

Flash Mob "Do Plzně s půlliterem" skončil my se šťastní rozloučili jsme se slovy: "Díky bohu že je takovejch bláznů víc a že nejsem sám"

 

Prosíme o vaše nápady a přínosné příspěvky :-)  Otevíráme zde na toto téma diskuzi.

Diskusní téma: FLASH MOB EVENT

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Albertneoge | 01.06.2018

The prostate gland is a vital a part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is located just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for your patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is the most common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all types of prostate infection. It is due to bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma to the urinary tract or by infections received from other parts from the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal of the prostate defect followed by making use antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate weight loss program is important. These are some of the steps you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for general health and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that several ejaculations per week will assist to prevent prostate type of cancer.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most crucial measure to look at to make sure a proper prostate is always to choose regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must choose prostate examination one or more times a year.

co televizi?

JaPoeta | 09.08.2011

A co pozvat nějakou buď místní nebo celostátní televizi, ti by si na to klido pronajmuli vrtulník a fotograf se muže proletět s nima. Nebo hasiči mají vysokozdvižný plošiny kvůli požárum ve výškách, tak něco takovýho domluvit ;-)

LOGO jak to vyfotit

BRQILL | 20.05.2011

zdravim,
kdysi byl na veletrhu v brne takovej jeden nadsenec s Heliem plnenou radiem rizenou zducholodi. ta by fotak nebo kameru unesla a mohla by menit pozici i vysku. Pokusim se na nej dohledat vizitku, na BVV delal reklamu pro Olympus. Mozna tam nekdo z Vas ma kontakty. Tam se urcite bude dat zjistit, kdo to byl

oboustranne desky gc logo/cz vlajka nebo gc.cz logo

3am | 28.04.2011

desky by mohly byt oboustrane a na povel je pretocit na druhou stranu a novy motiv je na svete :-) jako druhy motiv bych zvolil bud ceskou vlajku nebo logo ceskeho gc s jesterkou ;-)

Re: oboustranne desky gc logo/cz vlajka nebo gc.cz logo

geo.scorpions | 06.05.2011

Komunikujeme s Ottíkem, ten už pracuje na listingu. Bude logo GC.com a GC.cz. Časy jsme už také doladili, teď zbývá vymyslet nějakou alternativu, jak to shora nafilmovat.

Re: Re: oboustranne desky gc logo/cz vlajka nebo gc.cz logo

Kohouťáci | 22.05.2011

Chtělo by to nějakého nadšence modeláře, co má helikopteru a kameru na ní. Dneska to má skoro každý modelář na letade a všem nožném, co lítá. Ale jak ho v té spoustě logů najít....?
Třeba se někdo přihlásí

Logo

cibul | 12.04.2011

A nešla by do loga zašantročit i ještěrka? Případně jako další obrázek?

Re: Logo

geo.scorpions | 21.04.2011

Určitě ano :-) proč ne :-)

Pište sem další nápady, proberu to s jedním člověkem, co dělá do reklamy, kolik by stál každý další obrázek.

Jen 225?

Opicakuz | 11.04.2011

Není to malý počet. Jistě nás na eventu bude mnohokrát víc.

Re: Jen 225?

Swotty | 11.04.2011

Tak by to bylo třeba 30x30 apod. :)
Ale každopádně zajímavý nápad

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek